Sipariş Merkezi 02124520909

 

 

 
Tente Servis

Tente Selimpaşa, 0(212) 452 09 09, Selimpaşa Tente Pergola Branda

 

Tenteci Selimpaşa Keşif Servis Merkezi

 

My Tente Selimpaşa, pergola, körüklü tente, mafsallı tente, çift acılır mafsalı tente kamelya, kasetli tente, sabit tente, karpuz tente, şemsiye, kış bahçesi akrilik polyester branda, ürün tanıtım, ücretsiz keşif, sipariş uygulama ve montaj konusunda uzman kadromuzun bilgi ve tecrübesiyle siz değerli müşterimize Selimpaşa bölgesinde hizmet vermekteyiz.
 
 
 My Tente Selimpaşa bölgesinde sizlere kaliteli ürün ve hizmet hemde uygun ekonomik fiyatlarla çözümler sağlamaktadır.
 
 
Ev ve işletmenize uygun tente seçiminde bulunurken doğru ölçü ve renk ve uygun tente sistemi seçimini yapabilmeniz için My Tente Selimpaşa, müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.

 

 
SİZE EN İYİ VE EN HIZLI HİZMETİ VERMEK İÇİN BURADAYIZ
 

Tente Selimpaşa Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi : 
 
 
0212 452 09 09
 
0216 212 00 08

0544 837 58 58

0543 347 46 46
 

Tente pergola ve branda gölgelik sistemleri hakkında detaylı bilgi keşif hizmeti alabilirsiniz.

 

 

 My Tente Pergola Selimpaşa iletişim merkezini arayın hem ekonomik, hem kaliteli Tente Pergola seçenekleri ile hizmet farkımızı yaşayın.

 

 Tente Nedir?
 
 
Tente; güneş, yağmur gibi doğal etkilerden korunmak için bir yerin üzerine gerilen, akrikik, polyester ya da benzeri maddelerden yapılmış örtünün genel adıdır.
 
 
My Tente Pergola
 
 
 
 

Pergola


Dış mekanınızda bulunan alanlardan her türlü hava koşulunda, en verimli biçimde faydalanmak için otomotik açılır – kapanır pergola sistemleri sunuyoruz.

 

Pergola

 

Körüklü Tente

 

Körüklü Tente sistemleri otel, kafe, restorant ve benzeri mekanlarda güneşin ısınlarını ve yağmuru belirli ölçülerde kontrol altında tutmak ve mekana estetik ve dekoratif bir görüntü vermek için kullanılan bir tente sistemidir.

 

Körüklü Tente

 

Mafsallı Tente

 

Mafsalı tente modeli, tente sistemleri içerisinde en çok tercih edilen estetik ve ekonomik olan tente modelidir.

 

Mafsallı Tente

 

 

Mafsalı Tente Örnekleri

 

 

Çift Acılır Mafsallı Tente Kamelya

 

Çift açılımlı mafsallı tente, kafe, restoran, cami gibi halka açık büyük alanları güneş ve yağmurun etkilerinden korumak için kullanılmaktadır. Çift açılır mafsallı tente genelde büyük alana sahip mekanlar için pratik ve ekonomik olduğu için tercih edilmektedir.

 

Çift Acılır Mafsallı Tente

 

Şemsiye

 

Şemsiye

 

Branda

 

Branda

 

 

Karpuz Tente

 

Karpuz tente zarif ve dekoratif görüntüsünden dolayı tercih edilen mekanları güneş, yağmur, gibi dış etkilerden koruma sağlayan, sabit ve hareketli (körüklü) modelleri ile firmaya reklam objesi olarak fayda sağlayan tente modelidir.

 

Karpuz Tente

 

Kış Bahçesi

 

Kullanılan şeffaf polyester yaz aylarında ister manuel katlanabilir veya otomotik motor ile toplanabilir bir yapıya sahip olduğu için her mevsim kış bahçelerinizin keyfini en konforlu şekilde çıkartabilirsiniz.

 

Kış Bahçesi

 

Kasetli Tente

 

Kasetli tente mekanınızı güneş ve yağmurun etkilerinden korudugu gibi kapandığında tentenin hareket mekanizması ve kumaş tümüyle kaset içinde kaldığından onlarıda korur. Kasetli tente modern dizayn ve tasarımı ile mekanınıza estetik görüntü verir.

 

Kasetli Tente

 

Sabit Tente


Sabit tente genel olarak mekanın durumuna ve müşterinin talebine göre farklı boyut ve şekillerde ve tasarlanabilen uygulandığı alanlara dekoratif ve estetik bir görüntü saçak ve alt kısmı ile reklam imkanı sağlayan sabit tente modelidir.

 

Sabit Tente

 

 

 Yardımcı Linkler ;
Tente SelimpaşaSelimpaşa Tente
 
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.tente.com.tv.tr My Tente Branda Pergola Sistemleri - Tüm Hakları Saklıdır
Tıkla Ara
Ücresiz Keşif

Kaliteli Hizmet